Hádaj kto sme. Nevieš? Prečítaj si.

Možno sa pýtate kto sme, tak sa vám v skratke predstavíme…

Moje meno je Janka. Už tretí rok žijem po boku môjho podobne naladeného manžela Ondreja. Nečakane sme sa zoznámili na vysokej škole počas jednej akcie, ktorú organizoval s jedným kamošom. Takmer nik tam neprišiel. Zvláštne, že ja som sa zúčastnila. 

Vo februári minulého roka sme sa stali rodičmi, kedy sa nám narodila naša dcérka. Slniečko, nový zdroj energie a inšpirácie – naša Eliška ♥.  Odvtedy náš život nabral úplne nový zmysel.

Splnil sa mi tak môj celoživotný sen a  momentálne našu situáciu nevystihuje nič lepšie ako tento citát:

 People are proud of many things in their lives, but nothing beats being a parent.

 A presne o tom to je.

Už dlhšiu dobu som snívala o vlastnom blogu. Tým, že som bola neustále zaneprázdnená, či už školou, prácou a tiež aj mojou nezastaviteľne hyperaktívnou polovičkou, tento sen sa mi podarilo zrealizovať až teraz na materskej dovolenke. Tým však nechcem povedať, že už nie som zaneprázdnená. Práve naopak, ale v tom lepšom slova zmysle. 

“POBYT” na materskej  ma asi viac naštartoval a neraz mi pán manžel povie, že som poslednú dobu ako RAKETA.

Čiastočne som do blogu zatiahla aj jeho, ako môjho osobného fotografa. Nanešťastie, je to presne ten typ fotografa, ktorý nevydrží fotiť dlhšie ako 10 minút. 

mama blog, kto sme

Chcela by som všetkým, ktorí čítate a navštevujete môj blog veľmi pekne poďakovať, pretože bez vás by tento blog nemal zmysel.

Ak by ste chceli vidieť viac z nášho skromného života, môžete nás sledovať aj na mojom instagrame a facebooku, prípadne sa môžete prihlásiť na odoberanie noviniek. Nebojte sa, nebudem spamovať, lebo na to nemám čas.

Dúfam, že si na našom blogu každý nájdete nejakú tú inšpiráciu, radu alebo si len tak oddýchnete pri našich “výplodoch”.

Príjemné čítanie.

∼Janka∼

avatar