Hádaj kto sme. Nevieš? Prečítaj si.

Možno sa pýtate kto sme, tak sa vám v skratke predstavíme…

Moje meno je Janka a som šťastne vydatá za môjho manžela Ondreja. Nečakane sme sa zoznámili na vysokej škole počas jednej akcie, ktorú organizoval. Takmer nik tam neprišiel. Zvláštne, že ja som sa zúčastnila. 

Vo februári tohto roka sme sa stali rodičmi, kedy sa nám narodila naša dcérka. Slniečko, nový zdroj energie a inšpirácie – naša Eliška ♥. 

Splnil sa mi tak môj celoživotný sen a  momentálne našu situáciu nevystihuje nič lepšie ako tento citát:

 People are proud of many things in their lives, but nothing beats being a parent.

 A presne o tom to je.

Sme taký (ne)normálny, obyčajný párik. Máme radi našu rodinu, priateľov, spoločné chvíle,  jedlo, pivko, vínko, cestovanie, turistiku. Okrem toho ľúbim nakupovať (ako Ondrej zvykne hovoriť) chobotiny. Sú nimi napríklad pekné ligotavé vecičky, tovar z papiernictva, sladkosti akéhokoľvek typu, háby, proste také klasické bežné veci. 

Už dlhšiu dobu som snívala o vlastnom blogu. Tým, že som bola neustále zaneprázdnená, či už školou, prácou a tiež aj mojou nezastaviteľne hyperaktívnou polovičkou, sa mi ho podarilo zrealizovať až teraz na materskej dovolenke. Tým však nechcem povedať, že už nie som zaneprázdnená. Práve naopak, ale v tom lepšom slova zmysle.

“POBYT” na materskej  ma asi viac naštartoval a neraz mi pán manžel povie, že som poslednú dobu ako RAKETA.

Čiastočne som do blogu zatiahla aj jeho, ako môjho osobného fotografa. Nanešťastie, strašne nerád fotí. Hlavne mňa.  Ale ako to už pri ženách býva, tak proste musí … spraviť minimálne 1300 fotiek, aby som bola ako tak spokojná a mohla si z nich vybrať aspoň dve.

mama blog, kto sme

Ďakujeme všetkým, ktorí navštevujete a čítate náš blog.

Môžete nás sledovať aj na našom instagrame a facebooku, kde pravidelne pridávame útržky z nášho skromného rodinného života, prípadne sa prihlásiť na odoberanie noviniek. Nebojte sa, nebudem spamovať, lebo na to nemám čas.

Dúfam, že si na našom blogu každý nájdete nejakú tú inšpiráciu, radu alebo si len tak oddýchnete pri našich “výplodoch”.

Príjemné čítanie a dozblogovania.

∼Janka∼

avatar